Bzdurki przed choinką

16 grudnia 2016

Zanim ogarnie mnie coroczna panika z okazji choinkowych świąt, postanowiłam coś tam jeszcze wykonać cichutko, bez rozgłosu i po kryjomu. Bardzo mało ostatnio się staram, zarzuciłam moje robótki ulubione na rzecz poważnej pracy i to daleko od domu. Będąc w pracy (daleko), ciągle myślę o tym, co będę robić w domu (blisko), a kiedy już jestem blisko i zanim uładzę cały nieład spowodowany przez psa i jego pana podczas mojej nieobecności, to chciałabym tylko leżeć pod kocykiem i się obżerać.

Tym razem trochę się zawzięłam i stworzyłam bzdurki okropne, ale jednak stworzyłam! 

Utensils - flowers, decoupage

Na pewno zauważycie inspiracje angielską porcelaną. Przecież widać od razu, porcelana jak nie wiem… 

Następna porcelana jest zrobiona z łyżki drewnianej. Pewnie tego nie widać na zdjęciu, ale łycha ma dyskretny blask. Cóż, porcelana, nawet drewniana tak ma.

Wooden spoon with roses, decoupage

I jeszcze jedno ujęcie. Nawet trochę blasku widać:

Wooden spoon with roses, decoupage

Teraz mogę już czekać na choinkę. Niech już będzie. Jak co roku obiecuję sobie, że nie będę się przejmować. Jak co roku najchętniej odwołałabym całą imprezę. Jak co roku impreza i tak się odbędzie.

7 myśli na temat “Bzdurki przed choinką

  1. A Ty się z „umrzeniem” nie spiesz, bo masz jeszcze duuużo do zrobienia. Przy okazji, wchodziłaś kiedyś na stronę Fundacji Nautilius? Tak z ciekawości mogłabyś sobie niektóre ciekawostki poczytać. O kosmitach nie lubię, nie patrzę nawet ale inne bardzo są ciekawe, dają szerszą perspektywę i nadzieję na coś lepszego.

    Polubienie

  2. Ależ bardzo Ci dziękuję za dobre chęci;) Daj spokój i sobie głowy nie zawracaj. Przecież takimi cudami naleśników nie można przewracać bo zniszczyłyby się:)))

    Polubienie

  3. Takimi łopatkami przewracam naleśniki, pardon, nie takimi jak na obrazku. Takimi jakie są pod spodem tych na obrazku. Te Twoje są śłiczne, moje poprzypalane;)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s